Co dělat, když nebudu moci splácet?Může se stát, že se dostanete do problémů a nebudete schopní zaplatit pravidelnou splátku v předem domluveném termínu. I v těchto případech se však dá tato situace vyřešit domluvou. Stačí, když se obrátíte na svého obchodního zástupce a ten s vámi probere možné řešení a pomůže vám tuto situaci vyřešit. Na rozdíl od jiných společností, u Providentu se v případě, že se dostanete do problémů se splácením, můžete domluvit na snížení splátek na přechodnou dobu, nebo odložit splatnost. Protože půjčka Provident nabízí férové podmínky, nehrozí vám žádné sankční poplatky z prodlení, které byste např. u banky museli zaplatit.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy.

Obchodní zástupci Providentu

Obchodní zástupci společnosti Provident Financial jsou lidé, kteří vám pomohou se sjednáním půjčky. Po vyplnění žádosti o půjčku Provident vás navštíví obchodní zástupce, který s vámi sepíše smlouvu a v případě, že jste se rozhodli pro hotovostní půjčku, ihned vám peníze vyplatí na ruku. V případě hotovostní půjčky pak bude váš obchodní zástupce člověkem, který za vámi bude pravidelně jednou za týden jezdit pro výběr splátky a to na místo, které si s ním domluvíte (např. u vás doma). Provident Financial má v současné době kolem tří tisíc obchodních zástupců ve všech krajích České republiky a tak jsou svým klientům vždy nablízku.

Chybí Vám finanční prostředky a výplata je v nedohlednu? V tomto případě je naše rychlá půjčka před výplatou určená především pro Vás. Naše půjčky Provident jsou nebankovní transparentní spotřebitelské úvěry s přehlednou smlouvou bez skrytých a sankčních poplatků. Česká spořitelna poskytuje služby drobným klientům, malým a středním firmám, obcím i velkým korporacím.Půjčka Provident na internetu

Veškeré potřebné a detailní informace o půjčce Provident najdete na jejích internetových stránkách, které jsou na adrese http://www.provident.cz/. Stránky jsou jednoduché a velmi přehledné a obsahují všechny důležité informace o této půjčce. Součástí stránek je i on-line kalkulačka, díky které si můžete sami spočítat výši splátek a také se rozhodnout, jestli pro vás bude lepší vybrat si hotovostní nebo bezhotovostní půjčku. Na webových stránkách Providentu si můžete o svou půjčku rovnou požádat on-line a naleznete zde také telefonické a e-mailové kontakty na firmu včetně poštovní adresy.

Zaměstnání u Providentu

Pokud jste bez práce a hledáte zaměstnání, nebo nejste ve svojí současné práci spokojení, můžete zkusit práci pro Provident. Společnost Provident Financial nabízí volná pracovní místa a to nejen na pozici obchodního zástupce, ale také v dalších odděleních jako je obchod, finance, marketing a zákaznický servis nebo IT a projektové oddělení. Vybrat si můžete i formu úvazku a to buď práci na plný úvazek, smluvní zakázky nebo brigádu. Veškeré informace o aktuální nabídce pracovních míst v Providentu zjistíte na webové stránce http://provident.jobs.cz/. Pokud vás některé z volných míst zaujme, můžete na tuto nabídku rovnou odpovědět vyplněním formuláře. Součástí stránky jsou také informace o tom, jak probíhá výběrové řízení a první tři měsíce ve firmě, informace o zaměstnaneckých benefitech a kariérním růstu, příběhy zaměstnanců, virtuální prohlídka Providentu atd. Pokud se rozhodnete pracovat pro Provident jako jeho obchodní zástupce, dostanete zdarma zaškolení, pravidelné týdenní výplaty provizí a další benefity. Podmínkou je ale mít na tuto činnost živnostenský list. Další možností spolupráce s Providentem je affiliate program. Díky němu si můžete přivydělat peníze přes internet, aniž byste museli někam chodit. Registrace do tohoto programu je zdarma a získáte po ní přístup k reklamním bannerům, odkazům atd. které si můžete umístit na svoje stránky a získávat tak provize ze zákazníků,  kteří přijdou na stránku Providentu z vašeho webu a vyplní kontaktní formulář s on-line žádostí o půjčku. Zaregistrovat se do tohoto affiliate programu můžete buď přes stránky sítě Zanox nebo přes web espoluprace.cz.

Ocenění, která Provident získal

Za svoji činnost získala firma Provident Financial celou řadu ocenění. Mezi ty nejvýznamnější patří první místo v Indexu etického úvěrování, který vyhlašuje společnost Člověk v tísni. Provident Financial toto ocenění získal hned dva roky po sobě a to v letech 2011 a 2012. Dalším oceněním, které Provident získal, byl Audit rovných příležitostí od Gender Studies. Poprvé jej firma získala v roce 2009 a roku 2012 toto ocenění znovu obhájila. Za zmínku také stojí členství Providentu v několika organizacích – konkrétně se jedná o Americkou obchodní komoru, Britskou obchodní komoru, Radu pro reklamu a Českou leasingovou a finanční asociaci.

Provident a podpora různých projektů

Provident Financial je společností, která poskytuje nejen finanční půjčky, ale je také společensky odpovědnou firmou, která podporuje různé projekty. Provident tak pomáhá např. Českému paralympijskému týmu, je generálním partnerem Ekoškoly, podporuje i další ekologické programy, jako např. Sázení stromků se Suchopýrem, Čistá řeka Sázava atd. a věnuje se také podpoře finanční gramotnosti. Velmi významným projektem je pak web Pomáháme s Providentem, který najdeme na adrese www.pomahamesprovidentem.cz. Pořadatelé veřejných akcí zde mohou přihlásit svoji událost do soutěže a vítězové dostanou od Providentu finanční podporu na tuto akci. O vítězích hlasují návštěvníci webu kliknutím na tlačítko To mě baví. Informace o projektu Pomáháme s Providentem najdete i na Facebooku pod odkazem https://www.facebook.com/PomahamesProvidentem.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Provident a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!