Jak si sjednat půjčku Citibank?Pokud si chceme zažádat o půjčku Citibank, máme dvě možnosti – buď můžeme vyplnit krátký on-line formulář na webových stránkách Citibank a nebo můžeme o půjčku požádat telefonicky. V případě on-line žádosti je vše velmi snadné a rychlé. Nejdříve otevřeme náš internetový prohlížeč a do adresního řádku zadáme www.citibank.cz. Zmáčkneme klávesu Enter a zobrazí se nám úvodní stránka české pobočky Citibank. Z horního menu vybereme možnost Půjčky a dostaneme se na stránku s nabídkami všech půjček, které u nás Citibank poskytuje. V levém menu klikneme na odkaz CitiPůjčka a zobrazí se nám jednoduchý formulář, který musíme vyplnit. Do této on-line žádosti zadáme naše křestní jméno, příjmení, telefonický kontakt a e-mailovou adresu. Na závěr už jen zaškrtneme souhlas s poskytnutím osobních údajů a vyplněný formulář odešleme kliknutím na tlačítko Odeslat. Druhou variantou je telefonická žádost o půjčku Citibank. Pokud dáváme přednost této formě objednávky, tak zavoláme na číslo 844 555 666 a na něm s námi pracovníci Citibank vyřídí naši žádost a zodpoví případné dotazy k této půjčce. Vyřízení půjčky Citibank je velmi rychlé – od momentu, kdy od nás banka dostane všechny potřebné dokumenty, nám nejpozději do tří dnů sdělí, jestli naše žádost byla schválena nebo zamítnuta.

Poskytujeme rychlé půjčky ihned na účet z pohodlí vašeho domova. Kvalitní půjčky bez registru dnes nabízí mnoho nebankovních společností. Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Podmínky pro získání půjčky Citibank

Jaké podmínky musíme splnit, pokud si chceme vzít půjčku od Citibank? U Citibank půjčky jsou dvě základní podmínky – první z nich je ta, že žadatel o půjčku musí žít a být zaměstnaný na území České republiky. Druhou podmínkou je čistý měsíční příjem žadatele, který musí dosahovat výše alespoň 15 000 Kč. Pokud o půjčku žádáme se spolužadatelem, musí být náš čistý měsíční příjem minimálně 15 000 Kč a dohromady se spolužadatelem alespoň 20 000 Kč. Dále je potřeba k získání půjčky Citibank předložit dva doklady. Prvním z nich je doklad totožnosti. V případě občanů ČR to může být buď platný občanský průkaz nebo cestovní pas. V případě cizinců, kteří jsou ze zemí Evropské Unie, Norska, Švýcarska a Lichtenštejnska je kromě občanského průkazu nebo cestovního pasu ještě třeba předložit povolení k trvalému pobytu na území České republiky. Cizinci ze všech ostatních zemí musí předložit cestovní pas + povolení k pobytu. Druhým dokladem, který musí žadatelé o půjčku Citibank doložit, je potvrzení o jejich příjmu. Toto potvrzení může být buď ve formě formuláře s názvem Potvrzení o výši příjmů, který musí potvrdit zaměstnavatel (samotný formulář je k dispozici přímo na webových stránkách Citibank), nebo jako výplatní pásky za poslední dva měsíce případně aktuální daňové přiznání. V případě důchodců je třeba doložit důchodový výměr, potvrzení o došlém důchodu a jednu ze tři výše uvedených forem potvrzení o příjmu u pracujících důchodců.

Jaké jsou největší výhody půjčky Citibank?

Půjčka Citibank má spoustu výhod, díky kterým stojí za to o ní uvažovat. Jednou z nich je její maximální výše, která může být až 600 000 Kč. Další výhodou je, že ke sjednání této půjčky nepotřebujete mít žádného ručitele. Velkým plusem je také velmi výhodná úroková sazba – půjčka Citibank se tak rozhodně vyplatí mnohem víc než např. některé nebankovní půjčky, kde platíte extrémně vysoké úroky. K dalším výhodám patří také to, že na rozdíl od některých jiných bank, u Citibank si ke sjednání jejich půjčky nemusíte u této banky otevírat běžný účet. Banku není ani nutné navštěvovat, můžete si sami vybrat na jakém místě v jakém čase budete chtít smlouvu podepsat a pracovníci Citibank za vámi přijedou. Půjčka Citibank je neúčelová, takže nemusíte říkat , na jaký účel ji chcete použít a konečně poslední výhodou je rychlé posouzení vaší žádosti on-line – to, jestli vám byla půjčka Citibank schválena nebo ne, se dozvíte během krátké chvilky.

Půjčka Citibank pro podnikatele

Citibank je bankou, která se u nás vždy zaměřovala hlavně na firmy a podnikatele, a tak tato bankovní instituce nabízí i speciální půjčku zaměřenou právě na podnikatele. Jaké jsou podmínky této půjčky a kdo si CitiPůjčku pro podnikatele může sjednat? Půjčka Citibank pro podnikatele je určená pro podnikatele právníky, advokáty, notáře, lékárníky, veterináře, účetní a architekty nebo majitele společností, které se zabývají některou z těchto činností. Ostatní podmínky jsou stejné jako v případě základní CitiPůjčky – takže žadatelé musí žít a pracovat na území České republiky, mít čistý měsíční příjem od 15 000 Kč nahoru a musí předložit dva doklady – doklad totožnosti a potvrzení o příjmu (stejné jako u běžné CitiPůjčky). Požádat si o tuto půjčku mohou zájemci jak on-line přímo na internetových stránkách Citibank nebo telefonicky na lince 844 555 666.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Citibank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!