Jaké druhy půjček Provident poskytuje?Společnost Provident Financial poskytuje dva základní typy půjček – hotovostní a bezhotovostní. Hotovostní půjčka je půjčkou, které dávají přednost ti lidé, kteří potřebují peníze velmi rychle. Její hlavní předností je především rychlé vyřízení – peníze dostanete v hotovosti na ruku už do 48 hodin a to včetně sobot a nedělí. Schválení této půjčky je velmi rychlé a nemusíte nikam chodit – obchodní zástupce společnosti Provident přijede až k vám domů. I splácení pak probíhá hotovostní formou, kdy vás pravidelně každý týden navštíví obchodní zástupce. Bezhotovostní půjčka je vhodná pro ty, kteří na peníze, které si potřebují půjčit, tolik nespěchají. Její vyřízení trvá až 13 dní a peníze jsou vám zaslány bezhotovostně na váš bankovní účet. Jinak jsou pravidla stejná jako u půjčky hotovostní, její výše je tedy od 4 do 80 tisíc Kč a doba splácení je buď 45, 60 nebo rovných 100 týdnů. Bezhotovostně se zde řeší i splátky, takže k vám obchodní zástupce vůbec nechodí. Největší výhodou bezhotovostní půjčky jsou výrazně nižší celkové náklady , takže se vyplatí mnohem víc než půjčka hotovostní.

Půjčka Citibank je velice výhodná.

On-line kalkulačky půjčky Provident

Ještě před tím, než si požádáte o půjčku Provident, můžete si na on-line kalkulačce, která je na webových stránkách této společnosti, spočítat přesné parametry vaší půjčky. Do on-line kalkulačky se zadávají tři základní údaje: celková výše půjčky, doba splácení a forma půjčky. Výše půjčky Provident může být od 4 až do 80 tisíc Kč a její výši si můžete nastavit v celých tisícikorunách. Po zadání přesné částky, kterou si od Providentu chcete vypůjčit, jako druhý krok zadáte formu půjčky a to buď bezhotovostní nebo hotovostní. Následně se vám zobrazí přehledná tabulka se všemi potřebnými údaji o vaší půjčce. V tomto přehledu tak zjistíte částku, kterou budete každý týden splácet, dále pak celkové náklady na půjčku, roční procentuální sazbu nákladů, poplatek za hotovostní inkasní službu (pouze u hotovostních půjček) a celkovou částku ke splacení. Můžete si tak snadno porovnat jednotlivé varianty, a to jak hotovostní a bezhotovostní nebo výši splátek podle doby splácení. Odkaz na on-line kalkulačku najdete na internetových stránkách Providentu v horním menu hned vedle ikony domečku.

GE Money nabízí bankovní produkty jak drobným klientům, tak malým a středním firmám.Jak získat půjčku Provident?

O půjčku Provident si můžete požádat dvěma způsoby. První možností je zažádat si o půjčku po telefonu. Pro telefonickou žádost je potřeba zavolat na telefonní linku 844 188 189, která funguje sedm dní v týdnu – ve všedních dnech je v provozu od 7 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin. V případě, že jste s něčím nespokojení nebo si chcete podat stížnost, můžete využít bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 660 666. Druhou variantou, jak si zažádat o půjčku Provident, je on-line žádost, kterou si můžete vyplnit přímo na stránkách Providentu. Do on-line žádosti je potřeba vyplnit jen několik základních údajů o naší osobě. Nejdříve je třeba zaškrtnout potvrzení, že je vám více než 18 let, máte pravidelný příjem a trvalé bydliště v České republice. Následuje vyplnění křestního jména a příjmení, dále rodné číslo (u občanů České republiky) nebo datum narození a pohlaví (u cizinců). Další položkou je číslo telefonu, tam můžete zadat buď číslo na mobil nebo na pevnou linku. Číslo je třeba zadat bez mezer. Dále je třeba vyplnit kontaktní e-mailovou adresu a vybrat, jaký máte zdroj příjmů. Následují údaje o vaší adrese současného bydliště. Zde vyplníte obec, ulici a číslo popisné. Pokud se liší vaše trvalé bydliště, které máte v občanském průkaze a to aktuální, ve kterém právě bydlíte, je potřeba zde vyplnit to aktuální, kde se skutečně zdržujete. Na závěr už je třeba jen zaškrtnout souhlas se zpracováním osobních údajů a pokud chcete, můžete dát souhlas i se zasíláním reklamních sdělení. Posledním krokem je pak kliknutí na tlačítko Souhlasím, odeslat a tím je vaše žádost o půjčku Provident dokončená.

Půjčka Provident a její splácení

Základní informací je, že půjčka Provident se splácí každý týden. Při žádosti o půjčku si vyberete výši půjčky a dobu splácení a po tuto dobu pak každý týden splácíte stanovenou částku. Forma splácení pak závisí na tom, jestli máte půjčku hotovostní nebo bezhotovostní. V případě hotovostní půjčky probíhá její splácení tak, že pravidelně každý týden vás navštíví obchodní zástupce společnosti Provident, který od vás vybere týdenní splátku. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, obchodní zástupce přijde až k vám domů, případně na jiné místo, na kterém se domluvíte a které vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud se rozhodnete pro bezhotovostní půjčku, můžete si vybrat způsob, jakým ji budete splácet. Na rozdíl od hotovostní k vám nechodí žádný obchodní zástupce. Půjčku splácíte každý týden a to buď vkladem hotovosti na bankovní přepážce nebo tím, že každý týden zadáte jednorázový příkaz k úhradě ze svého bankovního účtu a třetí možností, která je nejpohodlnější, je zadání trvalého příkazu k úhradě z vašeho účtu na celé splátkové období. Půjčka se splácí na bankovní účet Providentu, který je vedený u ČSOB a je třeba ji platit pravidelně podle splátkového kalendáře. První splátku je třeba zaplatit do 14 dnů od data uzavření smlouvy a pak už pravidelně vždy nejpozději do konce následujícího týdenního období.

Jsme specialisté na nebankovní půjčky všeho druhu. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet zákazníka.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Provident a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!