Půjčka Citibank pro lékaře



Samostatnou výhodnou nabídku má Citibank pro lékaře a zubaře. Citipůjčku pro lékaře mohou získat podnikatelé lékaři, zubaři nebo majitelé společností, které se zabývají tímto předmětem činnosti. Podmínky pro získání této půjčky jsou jinak úplně stejné jako u základní půjčky Citibank a půjčky pro podnikatele. V čem je ale rozdíl, je maximální výše této půjčky. Půjčka Citibank pro lékaře může být poskytnuta až ve výši jednoho milionu Kč. Doba splatnosti je pak od 24 měsíců až do 72 měsíců. Minimální výše půjčky Citibank pro lékaře je 30 000 Kč, stejně jako u ostatních CitiPůjček.

Rychlá půjčka ihned pro Vaše finanční potřeby. Finská SMS půjčka je zaměřena především na nízké obnosy. Home Credit půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí za kterou stojí silná společnost. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Konsolidace půjček u Citibank

Kromě běžných půjček nabízí Citibank všem zájemcům také konsolidaci jejich půjček. Pokud tedy splácíte více půjček u různých společností a chcete je všechny sjednotit do jedné, můžete se obrátit právě na Citibank, která vám nabídne nejlepší podmínky. Konsolidace se CitiPůjčkou je velmi výhodná a rozhodně se vyplatí. Tento produkt poskytuje Citibank od května roku 2012 a přináší klientům úspory na měsíčních splátkách až ve výši 50 procent. U Konsolidace půjček Citibank si můžete vybrat hned z několika možností. První variantou je situace, kdy chcete snížit vaše měsíční splátky. Druhou možností je, když máte půjčku a chcete ušetřit a snížit celkovou částku půjčky při zachování stejné doby splatnosti tohoto úvěru. Třetí variantou je pak situace, kdy si potřebujete půjčit další peníze, ale chcete platit stále stejné měsíční splátky jako doposud. Ve všech těchto případech neplatíte žádné poplatky za zpracování úvěrové dokumentace, ani za předčasné splacení tohoto úvěru nebo za vedení úvěrového účtu. Nemusíte ani chodit na pobočku, ale obchodní zástupci navštíví vás na domluveném místě a není ani nutné zakládat si u Citibank běžný účet. Posouzení žádosti o konsolidaci půjček je pak velmi rychlé a je hotové do tří pracovních dnů.

Rychlá půjčka Ferratum vyřeší všechny vaše finanční problémy. České banky nabízí většinou podobné finanční produkty a typy bankovních účtů.

Půjčka Citibank a pojištění schopnosti splácet

Pro případ nečekaných nepříznivých situací si můžete u Citibank ke své půjčce sjednat i pojištění schopnosti splácet. Na výběr máte ze dvou variant pojistného krytí – pojištění STANDARD a pojištění PLUS. Základním typem pojištění schopnosti splácet je pojištění STANDARD, které poskytuje krytí před těmito riziky – úmrtí, invalidita třetího stupně a pracovní neschopnost. Pojištění PLUS pak nabízí stejně podmínky jako STANDARD, ale navíc se vztahuje ještě na případy ztráty zaměstnání. Oba typy pojištění je možné si sjednat bez nutnosti vyšetření u lékaře a bez nutnosti scházet se se zástupcem pojišťovny. Zažádat si o pojištění schopnosti splácet můžete buď přímo na žádosti o vaši půjčku Citibank nebo na telefonické lince 233 062 222. Toto pojištění si mohou sjednat i maminky na mateřské dovolené, ale po dobu této mateřské dovolené jej nelze uplatnit na pracovní neschopnost.

Ostatní služby české Citibank

Kromě poskytování půjček a konsolidací půjček nabízí Citibank i celou řadu dalších produktů. Můžete si u ní založit běžný nebo spořicí účet, termínované vklady, kreditní karty, sjednat si pojištění nebo investovat své finance. Pokud máte zájem sjednat si u Citibank běžný účet, máte možnost vybrat si ze tří různých balíčků služeb podle vašich potřeb. Balíčky služeb Citibank poskytuje pod názvy Citikonto Plus, Citi Premium a Citigold. Balíček služeb Citikonto Plus je základním balíčkem služeb, které Citibank nabízí. Jeho součástí je běžný bankovní účet v domácí i zahraniční měně, spořicí účet, debetní platební karta a samozřejmě také internetové a mobilní bankovnictví. Pokud jde o cenu, tak měsíční poplatek za tento balíček služeb je 169 Kč, ale v případě celkového průměrného zůstatku nad 250 000 Kč nebo v případě, že součet všech příchozích měsíčních plateb přesáhne 25 000 Kč je měsíční poplatek nulový. Balíček služeb Citi Premium je určený náročnějším klientům a jeho součástí jsou kromě běžných účtů, spořicího účtu, platební karty a přímého bankovnictví také služby osobního bankéře. Program Citigold je pak exkluzivním balíčkem určeným pro ty nejnáročnější klienty, kteří vyžadují vysoce nadstandardní služby.

Kreditní karty Citibank

Jedním z hlavních produktů, které česká pobočka Citibank nabízí, jsou kreditní karty. Citibank má ve své nabídce dokonce 12 druhů kreditních karet, takže vybrat si může skutečně každý. Jaké kreditní karty tedy Citibank poskytuje? Citibank v současné době nabízí tyto kreditní karty: kreditní karta Citi Life, kreditní karta Citi Opuscard, Citi BILLA kreditní karta, kreditní karta Citi Broker Consulting, Citi kreditní karta Classic, Citi kreditní karta Gold, O2 Citi kreditní karta, O2 Citi zlatá kreditní karta, Citi ČSA MasterCard World, Shell MasterCard od Citibank, kreditní karta Citi Life Metropole a kreditní karta Citi Shopping.

Jaké jsou podmínky pro získání kreditní karty Citibank?

Abychom mohli získat některou z kreditních karet od Citibank, musíme splňovat tři základní podmínky. První z nich je věk minimálně 21 let. Druhou podmínkou je být zaměstnancem nebo podnikatelem a konečně poslední věcí, kterou musíme splnit, je minimální čistý měsíční příjem alespoň ve výši 12 000 Kč. Pokud všechny tyto podmínky splňujeme, můžeme si o kreditní kartu Citibank zažádat buď on-line nebo na telefonické lince 810 900 900 a nebo také můžeme navštívit některou z poboček Citibank. K vyplněné žádosti o kreditní kartu pak budeme potřebovat ještě dva doklady totožnosti – občanský průkaz nebo cestovní pas + ještě jeden doklad (např. kartičku zdravotní pojišťovny, rodný list nebo řidičský průkaz). V případě, že bude naše žádost schválena, dostaneme svou novou kreditní kartu Citibank nejpozději do 14 dnů poštou na naši adresu.

Ocenění, která Citibank získala

Za svou činnost získala Citibank mnoho ocenění. V roce 2010 obdržela česká pobočka Citibank prestižní ocenění Nejlepší internetová banka pro korporátní klienty v anketě časopisu Global Finance. Ve stejném roce také získala třináct dalších ocenění při udělování cen časopisu Euromoney, včetně ceny Bankéř roku pro generálního ředitele Citibank. V roce 2009 získala Citibank mimo jiné certifikát Společnost přátelská rodině, který jí udělilo občanské sdružení Síť mateřských center v České republice. Roku 2008 kromě jiných cen získala Citibank prestižní titul Nejlepší banka pro cash management od časopisu The Banker. Kromě výše zmíněných získala Citibank ještě mnoho dalších ocenění.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Citibank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!