Půjčka CitibankCitibank je jednou z největších a nejvýznamnějších bankovních institucí na světě. Její historie se začala psát 16. června roku 1812, kdy byla tato banka založena pod názvem The City Bank of New York. V roce 1863 se přejmenovala na The National City Bank of New York. Citibank se postupně rozšiřovala po celém světě a dnes má svoje pobočky už ve více než 160 zemích. Nejvíce rozšířená je Citibank v USA, kde je více než polovina jejích poboček. Celkově je jich po celém světě kolem 1400. V únoru roku 2012 byla Citibank čtrnáctou největší bankou na světě a třetí největší v USA. Sídlo společnosti Citbank se nachází v New Yorku. Banka v současné době obsluhuje kolem 200 milionů klientů (jak fyzických osob, tak podniků).

Půjčka Česká spořitelna je dobrá především pro podnikatele. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.

Citibank v České republice

Do naší země přišla Citibank v roce 1991. V té době byla jednou z prvních zahraničních bank, které  začaly působit na našem trhu. Zpočátku se Citibank zaměřovala na velké firmy, nadnárodní korporace a finanční instituce. V této oblasti si rychle vybudovala vedoucí pozici na českém trhu a časem začala své služby poskytovat také středním a malým firmám. K důležité změně došlo v roce 2001, kdy Citibank vstoupila také na trh retailového bankovnictví a začala tak své služby poskytovat i fyzickým osobám. V její nabídce se tak objevily i běžné osobní účty, kreditní karty, investování a také služby privátního bankovnictví pro náročnější klienty pod názvem Citigold. V poslední době je Citibank známá hlavně díky své nabídce kreditních karet, která je velmi široká a Citibank svoje kreditní karty hodně propaguje. Naopak klasické běžné účty díky vysokým poplatkům pro běžné klienty tolik zajímavé nejsou. Pokud jde o síť poboček této banky, tak je najdeme pouze ve třech městech ČR – v Praze, kde je centrála společnosti a tři další pobočky, jedna pobočka v Brně a jedna v Ostravě. Co se týká výběru z bankomatů, tak klienti Citibank mohou své peníze vybírat z bankomatů, které jsou označeny logem Cirrus/Maestro – v současné době je jich více než 1400 a dalších více než 543 tisíc s logem Cirrus/MasterCard je v zahraničí.

Jaké půjčky Citibank poskytuje?

Citibank poskytuje v České republice hned několik druhů půjček. Konkrétně se jedná o základní CitiPůjčku, dále pak CitiPůjčku pro podnikatele, CitiPůjčku pro lékaře a také konsolidace půjček. Všechny tyto půjčky je možné sjednat aniž byste museli chodit na pobočku a ani nemusíte mít u Citibank otevřený běžný účet. Půjčky Citibank mají velmi výhodnou úrokovou sazbu a nepotřebujete k nim mít ručitele. Navíc jsou neúčelové, takže bance nemusíte sdělovat, na co si peníze chcete půjčit.

Základní půjčka Citibank – CitiPůjčka

Citibank nabízí hotovostní půjčky pro fyzické osoby pod názvem CitiPůjčka. Minimální výše této půjčky je 30 000 Kč a maximální 600 000 Kč (vyjma půjčky pro lékaře, která může dosahovat až výše 1 000 000 Kč). Pokud si chceme předem spočítat, jaké bychom platili poplatky a na kolik by nás celkově tato půjčka vyšla, můžeme využít jednoduchých kalkulátorů přímo na webových stránkách Citibank. V nich si nastavíme požadovanou výši půjčky a dobu, po jakou ji chceme splácet a zobrazí se nám šest základních údajů – celková měsíční splátka včetně všech poplatků, roční úroková sazba, roční procentní sazba nákladů (RPSN), poplatek za vyřízení zpracování úvěrové dokumentace, poplatek za vedení účtu a celková uhrazená částka. Tento nástroj můžeme použít u všech typů půjček Citibank, tedy i půjček pro podnikatele a lékaře.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Citibank a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!